Hind24
Hind24

Terminal Mustakivi

Tutvustus: Terminal Mustakivi

AS Tartu Terminal on 1994. aastal asutatud aktsiaselts. Ettevõte on välja kasvanud omaaegsest Tartu Naftabaasist, mis valmis Kärknas juba 1968. aastal. Meie põhitegevusaladeks on naftasaaduste hoiustamine ning jae- ja hulgimüük. Hoiuterminal on mahutavuse poolest Eesti siseturul üks suuremaid ja Lõuna-Eesti regioonis ainulaadne, mistõttu firma profiili loob üheaegselt nii teenindus kui kaubandus.

Usaldusväärsed partnerlussuhted on loonud tänaseks olukorra, kus igal tööpäeval liigub üle Eesti 7 meie tsisternautot koos haagistega, teenindades ligikaudu 60 000 aktiivset klienti ning koostööpartnerit.

Ajalooliselt on Kärkna vedelkütuse terminal Eesti vedelkütuse turul mänginud väga olulist rolli ja aastaks 2020 on see täielikult automatiseeritud ning kaasajastatud.

Kontaktandmed

Terminal Mustakivi
Üleoru 1, Maardu linn
Harjumaa 74114
Tel: +(372) 7 497 248
E-mail: [email protected]
https://terminaloil.ee/

Teised postitused

Premium 7 Lagedi

Koik Premium-7 automaatjaamad ule Eesti on kaasaegsed, kus tankida on soodne, mugav ja kiire.

Olerex Laagna tee

AS Olerex on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks juba üle 95 täisteenindusjaama ja kiirtankla üle Eesti. AS Olerex kuulub Eesti suurimate kütuse jaemüüjate hulka ning annab tööd juba 800-le inimesele.

Eesti Gaas
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud