Hind24
Hind24

Terminal Mustakivi

Tutvustus: Terminal Mustakivi

AS Tartu Terminal on 1994. aastal asutatud aktsiaselts. Ettevõte on välja kasvanud omaaegsest Tartu Naftabaasist, mis valmis Kärknas juba 1968. aastal. Meie põhitegevusaladeks on naftasaaduste hoiustamine ning jae- ja hulgimüük. Hoiuterminal on mahutavuse poolest Eesti siseturul üks suuremaid ja Lõuna-Eesti regioonis ainulaadne, mistõttu firma profiili loob üheaegselt nii teenindus kui kaubandus.

Usaldusväärsed partnerlussuhted on loonud tänaseks olukorra, kus igal tööpäeval liigub üle Eesti 7 meie tsisternautot koos haagistega, teenindades ligikaudu 60 000 aktiivset klienti ning koostööpartnerit.

Ajalooliselt on Kärkna vedelkütuse terminal Eesti vedelkütuse turul mänginud väga olulist rolli ja aastaks 2020 on see täielikult automatiseeritud ning kaasajastatud.

Kontaktandmed

Terminal Mustakivi
Üleoru 1, Maardu linn
Harjumaa 74114
Tel: +(372) 7 497 248
E-mail: [email protected]
https://terminaloil.ee/

Teised postitused

Circle K Endla tn

Eesti suurima turuosaga mootorikütuste jaemüüjana omame ja opereerime Circle K kaubamärkide all 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama ning kaht mugavuspoodi. 26 autopesulaga, oleme suurim automaatpesulate kett Eestis.

Neste Juhkentali tn

Eestis alates 1989. aastast. Neste tegevusaladeks on vedelkütuste jae- ning hulgimüük.

Alexela Peterburi tee

Kõik Alexela tanklates müüdavad bensiini- ja diiselmootori kütused on biolisandivabad. Kõrge oktaanarvuga ja ilma biolisandita aus autokütus. Parendatud ideaalsuseni.

Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud